Başardık!… We made it!


20140826_102517

40 gündür indiegogo’da süren kampanyamız sona erdi. Yardımlarınızla tam tamına 2105 Euro topladık, 8 ülkelerden, 60 farklı kişiden destek alarak. Bu bizim için çok büyük bir başarı. Ve bu başarıyı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kampanyamızı destekleyen, linkleri paylaşan, etrafına Atölye Çamur’dan bahseden ve tabii ki özellikle bizlere maddi olarak destek veren herkese çok ama çok teşekkürler.

Eda ve ben kampanya başladığından andan itibaren epey farklı hisler içerisindeydik. Her ikimiz de daha önce kimseden maddi destek talebinde bulunmamıştık. Bağış kampanyası bu açıdan bizler için de yeni bir deneyim oldu. Ben, insanların bu fikri seveceklerini ve bize büyük bir destek vereceklerini düşünüyordum, Eda’nınsa böyle bir kampanya ile para toplanabileceğine dair şüpheleri vardı. Bunun temel nedeni yetiştiğimiz farklı kültürler ve kültürler birikimlerin bizde yarattıkları önyargılar. Bugün diyebiliriz ki, Atölye Çamur sayesinde her yeni gün sorgulamaya ve birbirimizin birikimlerinden öğrenmeye devam ediyoruz.

Harika bir iş başardınız!! Şimdi sıra bizde. Sizlere söz verdiğimiz hediyelerinizi hazırlayıp en kısa sürede ulaştıracağız. Atölye Çamur’la ilgili gereken tüm bilgileri Facebook sayfamızda ve websitemizde paylaşmaya devam edeceğiz. Herhangi bir sorunuz olduğunda lütfen bizimle iletişime geçin 🙂

Tekrar ‘ÇOK TEŞEKKÜRLER’ hepinizi 27.-28. Eylül 2014’te Atölye Çamur’a bekliyoruz.

Bu sürprizinizle bizi şaşırttınız ve biz sürprizleri seviyoruz!

*** *** *** *** ***

40 days of crowdfunding on Indiegogo is over. With your help we reached the incredible number of 2105 Euros, we had 60 people supporting us from 8 countries. This is a big success for us. And we would like to share it with you! Thanks to everyone who supported us by checking the campaign, sharing the link, telling about our work to others and most of all to the once who were so kind and supported us with money!

Eda and I didn’t always share the same feelings about starting a campaign like this. It was a very exciting experience for us. Both of us had never asked people official for money before. So this crowdfunding process was kind of an experiment. I was always convinced that people would like the idea of the project and that we would get supported while Eda was very suspicious about raising money in such a campaign. This is again a very interesting aspect in our intercultural relationship were we both learn a lot from each other every single day we are working on the project.

You did a great job!! Now it is our turn. We will produce the promised gifts and send them over to you!!! We will put all the useful information about “Atölye Camur” in Facebook and on our website. If you have questions please get in touch with us.

We say again “THANK YOU VERY VERY MUCH!” and we hope to welcome you in the “Atölye Camur” on the 27.-28.September 2014.

You surprised us!! And we like surprises!

Gitte and Eda