Biliyor musunuz, paylaşmak mutlu eder! … We believe: sharing can make you more happy!


Titelbild_Starts on 15

Geçtiğimiz haftalarda neler yaptığımızı merak ediyor musunuz? Pek çok şey…Çok çalıştık. Atölye Çamur için neredeyse her şey hazır. Yer, tamam. Viktoria için uçak biletleri, tamam. Killi toprak, bulundu. Kum için sponsor bulundu. Ve en önemlisi Atölye Çamur’dan haberdar olan pek çok insana ulaştık. Sizlerden gelen destek ve motivasyonlar bizim için çok çok önemli, çünkü bundan başka hiçbir şey kazanmıyoruz.

Ve halen, çözülmesi gereken büyük bir sorun var! Finansman!

Bu yüzden de http://www.indiegogo.com sitesinde bir bağış kampanyası düzenlemeye karar verdik.

Indiegogo’yu şimdiye kadar hiç duymamış olabilirsiniz. Basit olarak anlatmak gerekirse dünya üzerindeki herkese bize destek olur musunuz dememize aracı olan bir oluşum.

Herkes ile kastımız, gerçekten herkes, tek tek herbiriniz.

Bize destek olur musunuz? Bu projenin gerçekleşmesinin bir parçası olmak ister misiniz? İstanbullu çocukların -en azından bir kısmının- harika bir hafta geçirmelerini sağlayarak, daha mutlu hissetmek ister misiniz?

Gerçekten çok kolay. Sizi haberdar edeceğiz. Çok yakında… Destek olmak, kulağa ne kadar güzel geliyor. Uzun uzun düşünmeye gerek yok 🙂

Naturkid Kampanyamız 15 Temmuz 2014 tarihinde http://www.indiegogo.com/projects/naturkid adresinde başlıyor!

Bizi takip edin! Gelişmeleri bildireceğiz.

 *** *** ***

If you are wondering what we were doing the last weeks…. Quiet a lot. And we are pretty close to have everything settled down for the Atölye Camur in September. The place is ready, the flight ticket booked for Viktoria from Germany, the mud is found, the sand is sponsored already and a lovely network is building up. The responses we are daily receiving from you are motivating us a lot while not getting paid for the work we are doing.

But still we have one big stone to get rolling … the financing of our project.

Therefor we choose crowdfunding at http://www.indiegogo.com.

Never heard of it? We simply ask the world to support us. And with world we mean every single one of you.

Would you like to support us? Would you like to be a part of this great project as our supporter? Would you like to feel happier by giving a gift to the children of Istanbul?

It’s so easy. We will let you know how…soon.

Become a Supporter! Not much time left to think about it. 😉 Make up your mind.

The Naturkid-Campaign starts on 15.July 2014 at http://www.indiegogo.com/projects/naturkid. We keep you updated!!