Küçük bir not: NaturPirat’lardan biri denize açıldı… Tiny note: One pirate took off.

NaturPirat Gitte’nin Temmuz ayında Almanya’ya döndüğünü sizlerle paylaşmak istiyoruz. Beş yıllık İstanbul hayatında bizlerle olan beraberliğinde birçok çocukla birlikte çalışmak ona pek çok tecrübe, harika fikirler geliştirme imkanı, ve hayallerini gerçekleştirme imkanı sağladı. Bunlardan daha çok akılda kalanı da, yüzlerce çocuğun minik gülümselemelerinin hatırası oldu.

Ancakkkkkk , bizleri bırakmadı 😊 Ağustos ayından itibaren Leipzig / Almanya’dan NaturPirat için çalışmalarına hız verdi , ve bizler için mükemmel bir seyahat projesi geliştirerek, çok büyük süprizler hazırladı. En kısa zamanda sizlerle paylaşıyor olacağız ….  🙂 Heyecanla bekleyin !

Öte yandan Gitte, İstanbul’la düzenli olarak gelerek çamurlarda oynamaya, çocuklar için bitki bahçeleri hazırlamaya ve ateşler yakmaya devam edecek…daha ne isteyebiliriz ki!!!

Bu arada NaturPirat Eda, İstanbul’daki merkezde projelere devam ediyor. Harika!!! Tüm atölye çalışmaları her zamanki gibi devam edecek: Atölye Çamur, Pirate Gardens ve diğerleri. Bize tematik atölye çalışmaları hakkında (Ya Arılar Olmasaydı: no bees, no life / Tahıldan ekmeğe / Hayvan İzleri) ulaşabilirsiniz. Sizlerle ve okullarınızla her zaman temas halindeyiz!

Bu manada: Yollar yürüdükçe oluşur…. (Wege enstehen dadurch, dass man sie geht.) Franz Kafka

We thought you should be informed that NaturPirat Gitte moved back to her home country Germany in July. Five years living in Istanbul and working with many of your children gave her the opportunity to build up lot´s of experience, develop a great range of ideas, let dreams become true and store as much of sweet little smiles from the kids as she could.

From now on she will be operating NaturPirat from Leipzig/Germany. She is already working on a travel project for you which will be announced very soon 🙂 Stay curious!!

She will also stay deeply connected with Istanbul and come to visit regulary, play in the mud, dig in the gardens or make fire for the kids… how could it be different!

Meanwhile and this is very important NaturPirat Eda is keeping the base in Istanbul busy. Excellent!! All our workshops will continue: Atölye Camur and the Pirate Gardens. Feel free to get in touch with us about other theme workshops (No bees, no life / From grain to bread / Animal foodprints). We would be happy to get in touch with your school!!

In that sence: Paths are made by walking. Franz Kafka

Bizden haber almak isterseniz

Tel: 0090 536 819 1769

Email: dogakorsani@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram

© 2023 by GREENIFY. Proudly created with Wix.com