Let´s go outside! Haydi dışarı! NaturPirat açıkhava oyun grubu başlıyor...

En son güncellendiği tarih: 11 Tem 2020Hava yazın çok sıcak, kışın çok yağışlı… Son 2 yılda bunları çokça duyduk. Ama dışarıya çıkmayı hiç denemezsek doğru zamanı asla bulamayabiliriz de!

NaturPirat ekibinin dışarıda vakit geçirmeye bağımlı olduğu söylenebilir – hem kendi başımıza hem çocuklarımızla birlikte. En iyi fikirlerimizi, yaptığımız yürüyüşler sırasında geliştirdik. Eminiz ki bizi takip etmekte olan anne ve babaların içinde yeni projemizden çok hoşlanacak birileri var:

Haydi dışarı! – NaturPirat’ın açık hava oyun grubu. Billur, ekibimizin yeni üyesi, sizleri 25 Şubat’tan itibaren perşembe sabahları saat 10:00-11:30 arasında Caddebostan’da/Kadiköy yapilacak olan açık hava oyun grubumuza davet ediyor. Bu oyun grubu 18-36 aylık minikler ve anne/babaları veya bakımverenleri için oluşturuldu.

Sizinle birlikte zihinlerimizi, bedenlerimizi ve ruhlarımızı açıklık, ferahlık ve neşeyle dolduracağız; Doğa Ana’nın sunduğu hazineleri kullanarak beraberce keşfedecek, yaratacak, araştıracak ve paylaşacağız.

Çok heyecanlıyız!

Biz size ve çocuklarınıza her hava koşulunda açık havada keyifli ve nitelikli bir vakit sunacak kadar cesaretliyiz. Sizler buna hazır mısınız? Merak ediyor musunuz? Bu fikir hoşunuza gidiyor mu?

O halde gelin, nasıl bir ortamda olacağımıza kısa bir bakış atalım: … yavaştan öğleye doğru akmakta olan taze bir perşembe sabahı… açık havadayız, denizin yakınında, sizleri bekliyoruz. Belki güneş parıldıyor, belki biraz rüzgâr var ve hatta belki kar tanecikleri. Hazırız. Denizin ve kuşların sesleri bizimle. Huzurla doluyoruz. Şimdi de yeşil çimler, ağaçlar, bir çadır ve yüzünde gülümsemesiyle Billur’u hayal edin. Minikler gelmeye başlıyor, heyecanlı sesleri dolduruyor havayı, bakışları her şeyi merakla inceliyor. Ufak eller toprağa, yeşile dokunuyor; yaratmaya başlıyorlar. Minik ayaklar zıplıyor, yürüyor, koşuyor. Küçük bedenler kimi zaman nefes nefese kalıyor, kimi zaman derin nefeslerle doluyor. Siz de orada onları izliyor; mutlu, meşgul ve sağlıklı hallerinin tadını çıkarıyorsunuz. Ne sabah ama!

Eğer aradığınız şeyin bu olduğunu düşünüyorsanız daha fazla bilgi almak veya bizimle iletişime geçmek için lütfen burayı tıklayın.

Çocukları seviyoruz. Doğayı seviyoruz. Yaratmayı seviyoruz.


Billur -NaturPirat Ekibi’ne hoşgeldin. Bizimle olduğun için çok mutluyuz!!! Yolumuz açık olsun!!!

Daha fazla bilgi.

Bizden haber almak isterseniz

Tel: 0090 536 819 1769

Email: dogakorsani@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram

© 2023 by GREENIFY. Proudly created with Wix.com