Mutlu Yıllar & Happy New Year

Sevgili Dostlar, 2015’ün son günlerindeyiz… Yavaş yavaş yeni yıl yaklaşıyor. 2016! Kulağa iyi geliyor.  Umarız ki, yeni yıl hepimiz için neşe, mutluluk ve barış içinde geçer. Geçen güzel yıl için sizlere teşekkür etmek istiyoruz, atölyelerimize katıldınız, bizi takip ettiniz, harika geri bildirimlerde bulundunuz, fikirlerinizi bizimle paylaştınız -aslında kısaca yaptığımız işe inandınız -.Siz olmasaydınız her şey bu kadar iyi olamazdı!! 


Dileriz, yılın bu son günlerini 2015’in mutlu ve güzel anlarını anımsayarak geçirir ve 2016’ya enerji dolu, motivasyonu tam ve sağlıklı bir başlangıç yaparak başlarsınız.

Sevgilerimizle NaturPirat’lar Eda & Gitte

*** *** ***

Dear friends,

just a couple of days and we will slowly slide into a new year. 2016! Sounds big. We hope it will be full of joy and happiness for all of us! We would like to say thank you for joining our workshops, following our news, sending us lovely feedbacks, sharing ideas with us simply for believing in the necessity of our work.

It wouldn´t be possible without you!!

We wish you quiet, thoughtful and bright days in between the years and a clear, motivated and healthy start in 2016! Yours Gitte and Eda of NaturPirat.

Bizden haber almak isterseniz

Tel: 0090 536 819 1769

Email: dogakorsani@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram

© 2023 by GREENIFY. Proudly created with Wix.com