NaturPirat Atölye açıldı.

Gezgin korsanlık şahane bir deneyim olsa da, 5 yılın sonunda korsanlarımız kendi adalarına sonunda kavuştu.

Bizim Ada;-)


Uzun süredir planladığımız ancak çeşitli nedenlerle ertelenen Atölyemizi bu yıl Ekim ayında açtık. Pek mutlu ve gururluyuz.

Peki, bu atölyede neler olacak, bizleri ve sizleri neler bekliyor. Öncelikle burası bir nefes alma alanı olacak, dolayısı ile kapımız her zaman ziyaretçilerimize ve dostlarımıza açık.

Hafta içleri okul sonrası saatlerde ve hafta sonlarında bolca atölye düzenleyeceğiz. En küçükler için NaturPirat’ın vazgeçilmezi doğa ve sanat atölyelerimiz olacak. Kestaneler, meşe palamutları, sümüklüböcek kabukları, keçeler ile minik heykelcikler, neşeli mobiller, tatlı oyuncaklar yapacağız. Toprağa elimizi sokup, şehirde kendi bahçemizi yaratacak, sebzelerin marketten gelmediğini deneyimleyeceğiz.

İlkokul ve ortaokul grupları için biraz daha sanat dolu saatlerimiz olacak, çocuk kitabı illüstratörü ve grafik tasarımcı olan Yusuf Tansu Özel tarafından düzenlenecek bu atölyelerde, her yaştan çocuğa sanatın yaratıcı ve göz kamaştırıcı dünyasını yakından tanıtacak, onların bu dünyanın içerisinde kendi yollarını bulmalarına rehberlik edeceğiz.

Zaman zaman, bir kaç haftalık illüstrasyon ve masal resimleme atölyeleri düzenleyeceğiz. Konuk sanatçılar eşliğinde stop motion, manga, çizgi roman atölyelerimiz olacak.

Yeni teknikler, bolca malzeme, rahat hissedeceğiniz bir ortamda mutlu saatler geçirmek, bunlar NaturPirat Atölye’nin ana hedefleri.

Yetişkinler içinse bir teklifimiz olacak, resim, mozaik ya da heykel… Yaratıcı bir aktivite içinde olmak istiyorsunuz ama aradığınız bir kurs değil, bir öğretmen değil.  Her seferinde evde dağılmak ve toplanmaktan sıkıldınız ve bir alana ihtiyacınız var, rahatça resim yapabileceğiniz bir alana. Gelin bizi ziyaret edin, belki de aradığınız yer NaturPirat Atölye’dir.

Atölye saatleri ile ilgili güncel gelişmeleri instagram ve facebook adreslerimizde takip edebilirsiniz.

#çocuk #resim #atölye #sanat #doğa

Bizden haber almak isterseniz

Tel: 0090 536 819 1769

Email: dogakorsani@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram

© 2023 by GREENIFY. Proudly created with Wix.com