Ne güzel, şimdiden 825€. Çok iyisiniz… Wow! Already 825 €. You are amazing!


Dankeschön1 Kopie

Sevgili arkadaşlar, mutlu insanlar nasıl görünür bilir misiniz? Yüzlerinde dev bir gülümseme oluşur ve kalpleri hızla çarpar. Şu anda biz bu durumdayız.

Desteğiniz, güveniniz, ve zamanınızı harcadığınız için teşekkürler. Bütün bunlar bize güç ve motivasyon katıyor.

Projemizi Indiegogo.com da paylaşalı beri kendimizi yalnız hissetmiyoruz. Arkamızda bir takım olduğunu hissediyoruz. Şu aşamada en çok ihtiyacımız olan da buydu.

İlk hafta geçti ve hedefimizin %20 sini geçtik.

Önümüzde 5 hafta daha var. Lütfen bizimle kalın.

Bizim başarımız sizin başarınız olacak.

Mutlu kalın ve iyi bir hafta geçirin.

Gitte ve Eda

Bizi desteklemek isterseniz lütfen buraya tıklayın, teşekkürler: https://www.indiegogo.com/projects/naturkid-atolye-camur-kerpic-ten-heykeller-yapacagiz

*** *** ***

Dear friends, do you know what happy people look like? They mostly have a big smile in their faces and their hearts are jumping. So we do! The reason is you!

Thank you so much for your trust, your time, your support, your respond. All this is giving us strength, energy and lots of motivation!

Since we are sharing our project with you in Indiegogo.com we feel more untited. We feel like having kind of a team behind us. I guess that is exactly what we needed at this moment.

The first week is over. We reached more than 20%. Big smile!

Another 5 weeks to go! Please stay with us.

Our success is yours now!

Be happy and have great week.

Gitte and Eda

If you would like to support now press here, thank you: https://www.indiegogo.com/projects/naturkid-atolye-camur-kerpic-ten-heykeller-yapacagiz