Yaz = Tatil zamanı !! …Summer = Holiday time!!
IMG_1666a

Harika bir yaz tatilini ıskalamak istemiyoruz ve hepinize mutlu, güneşli= rahat ve dinlendirici bir tatil diliyoruz! Yazın tadını, kumsalda, dağda, göl kenarında, çiftlikte, ormanda, evinizde, bahçenizde ya da balkonunuzda… ailenizle, arkadaşlarınızla, sevgilinizle, çocuklarınızla, komşularınızla ya da sadece hoşsohbet ve dost canlısı yeni tanıştığınız birileri ile çıkarmayı unutmayın.

Bu harika zamanın tadını çıkarın ve büyük beklentiler içine girererek kendinizi sıkıntıya sokmayın.

Belki de yazın tadı, dışarıda biraz daha fazla zaman geçirmek, bir kaç sayfa daha kitap okumak, eşiniz ve çocuklarınızla daha çok vakit geçirmek ya da birbirinden lezzetli yaz sebze ve meyvelerinden kendinize bir ziyafet çekerek çıkar. Hele ki,  koca bir hafta boyunca hiçbir şey yapmak zorunda olmamak yaz tatilinin en güzel kısım bu olmalı, değil mi?

Tatilin tadını çıkarın, eğlenin, dinlenin ve kampanyamızı unutmayın. Kampanyamız 26 Ağustos’a kadar devam ediyor, desteklerinizi bekliyoruz, adresimiz … https://www.indiegogo.com/projects/naturkid-atolye-camur-kerpic-ten-heykeller-yapacagiz

Çok teşekkürler!!

*** *** ***

We don’t want to miss the chance and wish you all a happy, sunny, relaxing and smooth holiday!

Enjoy your time at the beach, in the mountains, on a lake, at a lawn, in the forest, at home, in your garden or on your balcony… with your family, friends, with a lover, children, the neighbors or simply some talkative and friendly foreigners.

Enjoy your timeout and try not to have so many expectations what it should be like.Maybe it can just be more time for being outside, or to read one more page of a book, or to change more words with your partner or children, to eat more fresh… & to be honest: doing nothing for one week is totally allowed!!

Make it your holiday. Have fun. And don´t forget: Our campaign is still online until the August 26. If you want make your gift on Indiegogo.com today: https://www.indiegogo.com/projects/naturkid-atolye-camur-kerpic-ten-heykeller-yapacagiz

Thank you very much!!

Eda und Gitte